SEKTÖRLER

İç – dış görsel parçalar ve kaput altı otomobil tüm plastik parçalarına uygun , istenilen standart ve teknik özelliklerde masterbatch,katkı ve kendinden boyalı hammadde üretimi yapmaktayız.Global üreticilerin, bu anlamda tedarikçisi konumundayız

Temiz su, atık su, kanalizasyon boruları ve izolasyon sektörüne yönelik yüksek kalite masterbatch , katkı malzemeleri ve boyalı hammadde üretiyoruz.

En üst kalite seviyesine sahip pigmentler kullanılarak üretilen masterbatchlerimiz yüksek haslık ve en iyi dispersiyon özelliklerine sahiptir. Bu sayede Türkiye pazarında ve global pazarda ;PP,PES CF-BCF, PA multifilament iplik, elyaf ,monofilament iplik ve nonwoven üreticilerine en iyi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Türkiye’nin tekstil sektörüne yönelik PET ve PBT masterbatch üreten ilk firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şişirme,enjeksiyon ve ekstrüzyon yolu ile üretilen tüm plastik ambalaj malzemeleri;üretmiş olduğumuz masterbatch,likit renklendirici ve katkılar sayesinde renk ve nitelik kazanmaktadır. Bunlar; PE,PP,PET,PA,PS,ABS,PS,HIPS ve diğer tüm taşıyıcılar ile üretilmiş olabilmektedirler.

Telekom, orta ve yüksek gerilimli güç kabloları için kullanılan kaplama ve yalıtım malzemelerinin renklendirilmesinde ,ayrıca nitelik kazandırılmasında;ürünlerimiz kullanımaktadır.

Tüm beyaz eşya uygulamalarına uygun olarak;masterbatch,katkı ,likit renklendirici ve boyalı hammadde üretimimiz mevcuttur.

Rafya, laminasyon ve suni çim sektörlerine uygun,masterbacth,katkı ve likit renklendirici üretimi yapmaktayız

Servis malzemeleri, gıda köpükleri, çocuk parkı ekipmanları, stadyum oturakları, yapay çim gibi uygulamalarda; üretimimiz olan tüm ürünler kullanılabilmektedir.